foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

         W dniach 21 i 22 sierpnia 2019r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyło się szkolenie trenerów partnerów regionalnych programu KMO. Objęło ono 12 osób, wśród których znalazła się pani Izabela Kaczmarek trener i opiekun KMO w Zespole Szkół w Lipnie, pani Anna Władkowska nauczycielka z II LO w Lesznie i pan Dariusz Bojek wicedyrektor i partner regionalny programu KMO z ZST CKZiU w Lesznie.
Były to niezwykle intensywne dni pracy spędzone wśród bardzo aktywnych, zakręconych i pełnych energii nauczycieli. Zanurzyliśmy się w eksperymentach, przeszliśmy przez metodę badawczą, podyskutowaliśmy, jakie ma elementy, jak można je wprowadzać na różnych etapach edukacji i w jakich formach. Zaplanowaliśmy działania rok szkolny 2019 / 2020 oraz działania na VIII Forum KMO.


         Myślę, że wiele działań będziemy mogli wprowadzić w naszym szkolnym Klubie Młodego Odkrywcy „Ciekawi Świata”, który ruszy pełną parą już we wrześniu, a już wkrótce odbędzie się konferencja dla dyrektorów szkół miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego oraz warsztaty dla nauczycieli, którzy chcieliby dołączyć do grona opiekunów KMO i prowadzić  je w swoich szkołach.


Izabela Kaczmarek

trenerka kmo

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.