foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Obiegowa opinia głosi, że szkoła to nie jest ulubione miejsce uczniów. Jakież było więc zaskoczenie nauczycieli - organizatorów Wieczoru Filmowego w naszej szkole, kiedy zgłosiło się do udziału w tym wydarzeniu ponad 60% uczniów. Ostatecznie wieczór piątkowy na oglądaniu filmów w szkole spędziła setka młodych ludzi, których zachęciły do przyjścia prezentowane filmy, własne towarzystwo, ....... no i nietypowy sposób spędzenia wieczoru. 

Jak przystało na prawdziwe kino dzieci otrzymały popcorn, a w przerwie pałaszowały przepyszną pizzę. Uczniowie zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili późnym wieczorem do domów, gdzie na pewno opowieściom nie było końca. Wieczór Filmowy w szkole z pewnością zostanie powtórzony, bo to cenna inicjatywa, która powoduje, że szkoła wcale nie musi być nudna!

filmy1 700x438

Copyright © 2018 SP LIPNO Rights Reserved.