foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Tak można powiedzieć o dniu 1 czerwca w naszej szkole - to zwykły dzień pracy, jednak jakże innych od pozostałych. Nikt nie przyniósł tego dnia książek i zeszytów, ale uśmiech na twarzy i ochotę na wspólną, wesołą zabawę. Nauczyciele złożyli dzieciom życzenia i odśpiewali 100 lat, co wprawiło wszystkich w miły nastrój. Wszyscy uczniowie rozpoczęli zajęcia w swoich klasach, gdzie czekał na nich poczęstunek ufundowany przez rodziców - przepyszne, owocowe lody. Dalsza część dnia w klasach I - III upłynęła na zabawach i zajęciach sportowych zorganizowanych przez wychowawców. Pierwszaki po obejrzeniu lub wysłuchaniu bajek bawiły się swoimi ulubionymi zabawkami, które przynieśli w tym dniu do szkoły. Pogoda spłatała dzieciom psikusa, więc piknik na świeżym powietrzu odbył się 2 czerwca. Wszyscy relaksowali się na kocykach, grali w piłkę, tańczyli lub bawili się na placu zabaw. Na koniec dnia uczniowie stwierdzili, że Dzień Dziecka powinien być co najmniej raz w miesiącu, a nie raz w roku.

Wszystkiego dobrego, Drogie Dzieci!

Copyright © 2018 SP LIPNO Rights Reserved.