foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Cztery razy na podium stanęli zawodnicy UKS Roszada Lipno podczas rozgrywanych w dniach 9-12 czerwca w Dąbkach XXIII Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w warcabach 100-polowych.

Srebrne medale zdobyli chłopcy do 13 lat, drużyna w składzie Amadeusz Zyber-Moszak, Tymoteusz Myszuk i Jakub Okupniczak oraz chłopcy do 16 lat , drużyna w składzie Tomasz Urbańczyk, Filip Kujawa i Kacper Świątek.

Brązowe medale zdobyła drużyna dziewcząt do 13 lat w składzie Zuzanna Ruta i Aleksandra Walkowska oraz drużyna dziewcząt do 16 lat  Martyna Lipka i Marta Ruta.

Wysokie  VI miejsca wywalczyli nasi najmłodsi zawodni w kategorii do 10 lat, drużyna dziewcząt Michalina Grzesiak i Joanna Stachowiak oraz drużyna chłopców Mateusz Wysokiński, Maciej Olejniczak i Martyna Bortlisz, V miejsce  wśród dziewcząt zajęły Wiktoria Grzesiak i Katarzyna Pisarska.

Trener: Zbigniew Myszuk

warcabydabki 800x600

Copyright © 2017 SP LIPNO Rights Reserved.