foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W minioną sobotę 10 września 2016 roku odbył się już po raz kolejny XXIII Bieg Olimpijski oraz VII Olimpijski Nordic Walking w Racocie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas szóstych oraz  rodzice i nauczyciele wychowania fizycznego .   W tym roku  impreza cieszyła się bardzo dużą  frekwencją, bo było około 2500 dzieci,  młodzieży  i dorosłych. Honorowym gościem była złota medalistka olimpiady  z Rio - Anita Włodarczyk . Wszystkim uczestnikom naszej szkoły serdecznie gratulujemy udziału  i mamy nadzieję, że za rok również się tam spotkamy - Kinga Stachowiak i Jarosław Zielonka.      

racot2016 711x474

Copyright © 2018 SP LIPNO Rights Reserved.