foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dnia 3 września 2016 roku w wielu miejscach Polski ludzie gromadzili się, aby wspólnie czytać jedno z największych dzieł polskiego noblisty Henryka Sienkiewicza. W Narodowe Czytanie Quo vadis włączyła się także Gminna Biblioteka Publiczna w Lipnie, która zorganizowała to wydarzenie na terenie naszej gminy. O godz. 19 – tej  w sobotni wieczór przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lipnie zebrali się nie tylko Ci, którzy podjęli się czytania fragmentów Quo vadis Henryka Sienkiewicza, ale również Ci, którzy chcieli ich posłuchać. Wybrane fragmenty powieści zebranym czytali wójt gminy Lipno, radni Gminy Lipno, dyrektorzy szkół, nauczyciele i zaproszeni goście. [fragment tekstu: lipno.pl]

Wśród czytających nie mogło zabraknąć również nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Lipnie. Dzieło wielkiego pisarza czytała pani Alina Linke, Olga Jankowska i ksiądz Zbigniew Dobroń. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

 dsc0227 800x532 

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.