foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Państwo Juskowiak i Pani Gorczyca zrobili ogromną niespodziankę uczniom klasy IIIb i IIb, zwłaszcza chłopcom, organizując wycieczkę do parku maszyn, który znajduje się na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Cała niespodzianka to część obchodów Dnia Chłopca, który przypadł akurat w dzień wyjazdu, czyli 30 września. Dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska żużlowym maszynom. Dużo satysfakcji dostarczyło uczniom spotkanie oraz pamiątkowe zdjęcie z żużlowcem – Bartoszem Smektałą oraz trenerem Unii Leszno Romanem Jankowskim. Wśród naszych uczniów znajduje się spora grupka zagorzałych kibiców Unii Leszno na czele z panem Jackiem Kaftanem i dlatego bardzo ucieszyli się z gadżetów, które otrzymali na pamiątkę. Na koniec udaliśmy się wszyscy pod pomnik Alfreda Smoczyka i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły, gdzie na chłopców czekały kolejne niespodzianki przygotowane przez dziewczynki. Chłopcy stwierdzili, że to był najlepszy dzień w szkole.

Wszystkim chłopcom tym dużym i małym

życzymy

wszystkiego najlepszego!!!

 

Copyright © 2018 SP LIPNO Rights Reserved.