foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

12 lutego 2016r. odbyły się już  po raz kolejny w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie Mistrzostwa Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego w Warcabach Klasycznych. Naszą szkołę reprezentowało 10 zawodników: Zuzanna Ruta, Aleksandra Walkowska, Julia Adler, Jagoda Nguyen Van, Marcin Boroń, Mateusz Nowak, Jakub Janowicz, Adam Janowicz, Maciej Olejniczak oraz Patryk Dzialik. Gra toczyła się przez 7 rund,  a dwie zawodniczki znalazły się na podium. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Walkowska, a drugie koleżanka z ławki szkolnej Zuzanna Ruta. Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy powodzenia w Wielkopolskich Igrzyskach Warcabowych.

Kinga Stachowiak

warcaby 600x400

Copyright © 2018 SP LIPNO Rights Reserved.