foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W piątek 26 lutego 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie odbył się finał gminnych mistrzostw szkół podstawowych w warcabach klasycznych w kategorii indywidualnej i drużynowej. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów z klas I-VI, a wśród nich byli: Aleksandra Walkowska, Zuzanna Ruta, Katarzyna Jakubiak, Julia Witkiewicz, Jakub Janowicz, Maciej Olejniczak, Adam Janowicz, Mateusz Wysokiński. W kategorii chłopców klasy 4-6 - I miejsce zajął Jakub Janowicz. W kategorii dziewcząt klas 4-6 - I miejsce zajęła Zuzanna Ruta, a na II była Aleksandra Walkowska.
W kategorii klas 1-3 wśród dziewczynek na III miejscu znalazła się Julia Witkiewicz, a wśród chłopców I miejsce zajął Mateusz Wysokiński, a na II znalazł się Maciej Olejniczak. Drużynowo nasza szkoła zajęła I miejsce z wynikiem 87 punktów. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Kinga Stachowiak

Copyright © 2018 SP LIPNO Rights Reserved.