foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dnia 28 listopada 2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie odbyło się podsumowanie konkursu dla przedszkoli, szkół podstawowych oraz Gimnazjum, którego organizatorem był Urząd Gminy Lipno i wręczenie nagród dla tych, którzy zebrali najwięcej zużytych baterii. Wręczeniu nagród towarzyszyły przedstawienia o tematyce ekologicznej, które zaprezentowały przedszkolaki z naszej gminy. Nagrody wręczył Wójt Gminy Lipno Jacek Karmiński. Nasza szkoła może poszczycić się wygarną, bo zajęliśmy II miejsce w kategorii szkół podstawowych i Gimnazjum. Zebraliśmy 179kg zużytych baterii. To nie koniec – chronimy środowisko i zbieramy dalej! Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu.

                                                                                                                   Olga Jankowska

Copyright © 2018 SP LIPNO Rights Reserved.