foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Już po raz kolejny w ten przedświąteczny czas uczniowie naszej szkoły oraz szkół z całej gminy brali udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej w Jednostce Wojskowej w Lesznie. Wszystkim uczestnikom przyświecał jeden wspólny cel, którym była świetna zabawa.  Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym a sędziował je pan Damian Filuś -  absolwent Szkoły Podstawowej  w Lipnie i  jednocześnie trener oraz sędzia piłkarski i zawodowy żołnierz w Jednosce Wojskowej w Lesznie. Nagrody w postaci pucharów ufundował w tym roku znany sportowiec - żużlowiec pan Adam  Skórnicki, a poczęstunek oraz napoje ufundowała Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej w Lipnie.  W wyniku rywalizacji SP Lipno zajęło I miejsce, a zaprzyjaźniona szkoła z Wilkowic – II miejsce, z Górki Duchownej – III miejsce oraz z SP Goniembice - IV miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Jakub Jankowski, Jakub Janowicz, Kamil Dzialik, Szymon Jęśkowiak, Kamil Gerwazik, Michał Małycha, Grzegorz Waligóra, Kamil Schwarz, Miłosz Szkucik oraz Jan Adler. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników,  a z okazji zbliżających się Świąt Bożego  Narodzenia życzymy wszystkiego najlepszego oraz Szczęśliwego Nowego Roku. 

Organizatorzy:   Kinga Stachowiak i Jarosław Zielonka

Copyright © 2018 SP LIPNO Rights Reserved.