foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
UWAGA! Z powodu awarii starej witryny naszej szkoły aktualnie pracujemy nad nową. Przepraszamy za utrudnienia :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W sobotę 23 kwietnia w sali konferencyjnej leszczyńskiego ratusza odbyło się podsumowanie XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Literacko - Fotograficzno – Plastycznego. Byliśmy niezmiernie dumni kiedy do szkoły trafiła wiadomość, iż jeden z naszych uczniów – Dawid Nadolny z klasy IV A – zdobył jedną z głównych nagród zaliczając się tym samym do tzw. „złotej dziesiątki”. W konkursie w dziale plastycznym, w tym roku, brało udział 227 autorów. Zatem było z kim rywalizować. Oprócz Dawida do wystawy pokonkursowej zostały zaliczone również prace Heleny Wojciechowskiej oraz Jagody Przybylskiej. Bardzo gratulujemy naszym artystom i życzymy dalszych sukcesów.

Justyna Sędłak

kredki 800x540

Copyright © 2019 SP LIPNO Rights Reserved.