WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

KARNAWAŁ TO MIŁA TRADYCJA PRZEPEŁNIONA MUZYKĄ I ZABAWĄ, GDZIE WAŻNYM ELEMENTEM TEGO OKRESU SĄ BALE KARNAWAŁOWE.

BAL KARNAWAŁOWY DLA  NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LIPNIE TO DZIEŃ NIEZWYKŁY, CZĘSTO WYCZEKIWANY PRZEZ WIELE TYGODNI. JEST ATRAKCJĄ BARDZO LUBIANĄ PRZEZ DZIECI, DOSTARCZAJĄCĄ IM WIELU PRZEŻYĆ I RADOŚCI.

TAK TEŻ BYŁO W TYM ROKU.

DNIA 5 LUTEGO 2016 R. W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH W SZKOLE POJAWIAŁY SIĘ KOLOROWE POSTACIE. DZIECI PRZEBRANE BYŁY ZA  BOHATERÓW ZNANYCH BAJEK, MOŻNA BYŁO SPOTKAĆ WRÓŻKI, KRÓLEWNY, DELIKATNE MOTYLKI, RYCERZY, PIRATÓW, POLICJANTÓW, SPIDER-MANA, BATMANA, ...  NIE SPOSÓB ZLICZYĆ I WYMIENIĆ TYCH WSZYSTKICH  POSTACI. ROZPOZNAĆ DZIECI BYŁO BARDZO TRUDNO.

NA TĄ WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ PANIE WYCHOWAWCZYNIE RÓWNIEŻ PRZEBRAŁY SIĘ I ZACHĘCAŁY WSZYSTKICH DO TAŃCA. DZIECI ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁY UCZESTNICZĄC WSPÓLNIE W ZABAWACH PROWADZONYCH PRZEZ NAUCZYCIELI. NA SALI PODCZAS PLĄSÓW ROBIŁO SIĘ KOLOROWO, WSZYSCY BAWILI SIĘ WESOŁO, UŚMIECH NIE ZNIKAŁ Z TWARZY MIMO CHWILOWEGO ZMĘCZENIA. PODCZAS ODPOCZYNKU DZIECI ZAJADAŁY CIASTECZKA I POPIJAŁY SOCZKI.

NAJWIĘKSZY ZACHWYT WYWARŁ NA DZIECIACH POKAZ GIMNASTYKI AKROBATYCZNEJ PRZYGOTOWANY PRZEZ KOLEŻANKĘ Z KLASY II C – KAROLINĘ GRZEŚKOWIAK.

PO KILKU CHWILACH WYPOCZYNKU MUZYKA ZNOWU PORWAŁA WSZYSTKICH DO TAŃCA W RYTM SAMBY, WALCZYKA, KACZUCH. …

KIEDY CZAS ZABAWY DOBIEGŁ KOŃCA DZIECI Z ŻALEM OPUSZCZAŁY SALĘ BALOWĄ. BAL UMOŻLIWIŁ DZIECIOM I WYCHOWAWCOM SPĘDZENIE CZASU W MIŁEJ ATMOSFERZE. WSPÓLNA ZABAWA PRZYNIOSŁA WIELE RADOŚCI NASZYM WYCHOWANKOM, A TO BYŁO GŁÓWNYM CELEM TEGO BALU.

DZIĘKUJEMY DZIECIOM I RODZICOM ZA ZAANGAŻOWANIE W PRZYGOTOWANIE PIĘKNYCH BALOWYCH STROJÓW.

KOLEJNY BAL KARNAWAŁOWY JUŻ ZA ROK.

 

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.