UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

JAK TO ZWYKLE BYWA, TEGOROCZNE WAKACJE ZNÓW OKAZAŁY SIĘ ZA KRÓTKIE, A PIERWSZY WRZEŚNIA PRZYWITAŁ NAS PRZEPIĘKNYM, SŁONECZNYM PORANKIEM. I CHOĆ DZIWNYM TRAFEM PĘDZĄCY NICZYM EKSPRES CZAS LATA I BŁOGIEGO LENISTWA ZWOLNIŁ, USTĘPUJĄC PONOWNIE MIEJSCA RYTMOWI SZKOLNEMU, NA KORYTARZACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LIPNIE NIE BRAKŁO WESOŁEGO HARMIDRU I PODEKSCYTOWANYCH UŚMIECHÓW. WYPOCZĘCI, ROZSZCZEBIOTANI UCZNIOWIE ZEBRALI SIĘ NA PLACU APELOWYM PRZED SZKOŁĄ.

GWAR MOMENTALNIE UCICHŁ, KIEDY O GODZINIE 9:00 ROZPOCZĘŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2016/2017. PANI DYREKTOR EWA ROSOLSKA SERDECZNIE PRZYWITAŁA UCZNIÓW I ŻYCZYŁA IM MNÓSTWA SUKCESÓW ORAZ WYTRWAŁOŚCI W ZDOBYWANIU WIEDZY. GŁOS ZABRAŁY RÓWNIEŻ PRZEDSTAWICIELKI RADY RODZICÓW, KTÓRE W ASYŚCIE UCZNIÓW, DZIĘKOWAŁY ZA WIELOLETNIĄ WSPÓŁPRACĘ PANI GRAŻYNIE KOSZYCZAREK, KTÓRA W TYM ROKU ODESZŁA NA ZASŁUŻONĄ EMERYTURĘ. NALEŻY TUTAJ WSPOMNIEĆ, ŻE PANI GRAŻYNA PRACOWAŁA W SEKRETARIACIE NASZEJ SZKOŁY PRZEZ 30 LAT, CZYLI PRZEZ CAŁĄ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ.

NA APELU NIE ZABRAKŁO ONIEŚMIELONYCH PIERWSZOKLASISTÓW I JESZCZE BARDZIEJ ZDENERWOWANYCH I ZESTRESOWANYCH RODZICÓW, ALE PO CIEPŁYM POWITANIU ZE STRONY PANI DYREKTOR, TWARZE MŁODYCH UCZNIÓW WYRAŹNIE SIĘ ODPRĘŻYŁY. UCZNIOWIE Z CIEKAWOŚCIĄ PRZYSŁUCHIWALI SIĘ KIEROWANYM DO NICH SŁOWOM, A NASTĘPNIE Z PANIĄ WYCHOWAWCZYNIĄ ALDONĄ GINTER UDALI SIĘ DO ALEI PIERWSZOKLASISTY, GDZIE ZASADZILI SWOJE DRZEWKO. PO KRÓTKIM APELU WSZYSCY UCZNIOWIE SPOTKALI SIĘ JESZCZE W KLASACH ZE SWOIMI WYCHOWAWCAMI, BY PARĘ CHWIL PÓŹNIEJ WYBIEC ZE SZKOŁY I CIESZYĆ SIĘ OSTATNIM DNIEM BEZ DŹWIĘKU LEKCYJNEGO DZWONKA.

Z OKAZJI PIERWSZEGO DZWONKA WSZYSTKIM NASZYM UCZNIOM, I TYM STARSZYM, I TYM NAJMŁODSZYM, ŻYCZYMY OCZYWIŚCIE JAK NAJLEPSZYCH OCEN W NOWYM ROKU SZKOLNYM, ALE PRZEDE WSZYSTKIM RADOŚCI Z NAUKI I ODKRYWANIA SWOICH PASJI ORAZ TALENTÓW.

 

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.