TO BYŁ WIECZÓR!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Pierwszy wieczór filmowy pod gwiazdami ściągnął na boisko Szkoły Podstawowej w Lipnie całe rodziny. Przyszły dzieci z rodzicami, ciociami i babciami. Było gwarno, wesoło i smakowicie. Nauczyciele naszej szkoły przygotowali wspaniałą scenerię, a rada rodziców smakowite jedzonko. Podobno hot-dogi i popcorn nie uchodzą za zdrowe jedzenie, ale sałatki owocowe i warzywne, już… tak! Kto kocha słodycze, mógł połasić się na słodkie przetwory podarowane przez rodziców, kto woli konkrety… na kiełbaski, czy smaluszek. Amatorów naturalnych kosmetyków oczarowały swym zapachem ekologiczne, ręcznie robione mydełka… dzieła dziewczynek. A kto miał szczęście, wygrał przytulnego miśka, zrobionego przez zaprzyjaźnioną ze szkołą babcię.

Przygotowaliśmy rozświetloną lampionami kawiarenkę pod gwiazdami, ale dorośli woleli film. Seans rozpoczął się prezentacją dokonań dzieci z ubiegłego roku i działań naszej szkoły. Gdy zrobiło się zupełnie ciemno, rozpoczął się seans.

Oj, chciałabym, żeby tak cicho było na lekcji. Film wciągnął dzieci po same uszy. Może już zawsze będziemy przebierać się za postacie filmowe? Piraci już grasowali po szkole… może jeszcze kilka wróżek? Albo czarownica? Choć niektórzy stwierdzą, że już jedna jest! Cóż… w każdej dobrej przygodzie musi być czarny charakter.

WIECZÓR BYŁ CZAROWNY!

Dziękujemy Państwu, że zechcieliście skorzystać z zaproszenia i spędziliście ten czas ze swoimi dziećmi i z nami. Było nam bardzo miło patrzeć na radość dzieci i usłyszeć Wasze wyrazy uznania. W takich chwilach, my, nauczyciele i pracownicy szkoły, czujemy, że wraz z Wami robimy dla dzieci coś wyjątkowego. Takie chwile zapadają w pamięci na lata. Dziękujemy Wam Rodzice i Przyjaciele szkoły za pomoc i liczymy na dalszą współpracę.

TO BYŁ NAPRAWDĘ DOBRY POCZĄTEK!

Ewa Rosolska

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.