I FINAŁ ZBIÓRKI NAKRĘTEK

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W dniu 21 października 2016r. odwiedził naszą szkołę tata PAULINKI CISZAK, dla której zbieramy nakrętki. Odwiedził naszą klasę, opowiedział nam o córce i prosił, aby podziękować wszystkim uczniom naszej szkoły za tak piękny gest. My z kolei prosiliśmy, aby pozdrowił Paulinkę i obiecaliśmy, że będziemy dalej zbierać nakrętki. Prześcigaliśmy się w zanoszeniu worków do samochodu.

Koleżanki i koledzy!

Zebraliśmy wspólnie aż 9 studwudziestolitrowych worków nakrętek!

 

                                                   PROSIMY O JESZCZE WIĘCEJ!

 Koleżanki i koledzy z III c

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.