Podsumowanie konkursu plastycznego o tematyce przyrodniczo-łowieckiej pt. „Co w lesie gra...?”

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W dniu 4 listopada 2016r. czekała na uczniów klas drugich nie lada niespodzianka. Do naszej szkoły przybyła delegacja z Koła Łowieckiego Cyranka - prezes koła pan Marcin Urban w towarzystwie pana Piotra Kołodziejczyka. Panowie odwiedzili nas w celu podsumowania konkursu, jaki został ogłoszony przez pana Piotra w czasie lekcji przyrody, którą przeprowadził w październiku dla naszych klas.

Konkurs plastyczny Co w lesie gra…? został zorganizowany i sponsorowany przez członków Koła Łowieckiego Cyranka, który gospodaruje na terenach od Drzeczkowa, Sulejewa,  Koronowa do Gronówka, Żakowa i Lipna.

Konkurs adresowany był do uczniów klas II naszej szkoły i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Celem konkursu była edukacja przyrodnicza oraz propagowanie kultury leśnej i łowieckiej wśród dzieci. Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną inwencją twórczą zarówno jeśli chodzi o interpretację tematu, jak i różnorodność technik plastycznych. Prace nagrodzone zostały umieszczone w kronice Koła Łowieckiego Cyranka.

 

I miejsce w konkursie zajęły: Emilia Pelec, Martyna Musielak i Nadia Krysztof, II miejsce przypadło Wiktorowi Płonce i Marcinowi Stępczakowi, a na III miejscu uplasowała się praca Martyny Lucerek.

Dziękujemy panu Piotrowi Kołodziejczykowi i panu Marcinowi Urbanowi za zaangażowanie i współpracę z naszą szkołą i wspaniałe nagrody, jakie otrzymali laureaci konkursu oraz wszyscy, którzy brali w nim udział.

Darz bór!

Izabela Kaczmarek, Alina Linke

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.