KREATYWNE POPOŁUDNIE, CZYLI JAK ZROBIĆ MYDŁO KROK PO KROKU

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dnia 8 listopada 2016r. w naszej szkole odbyły się warsztaty mydlarskie, podczas których pod czujnym okiem Pani Pauli Naskręt dowiedzieliśmy się jak samemu zrobić swoje własne, jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne mydło. Zajęcia obudziły niezwykłą kreatywność i pomysłowość uczestników. Z zaproszenia na warsztaty skorzystali zarówno uczniowie, nauczyciele, pracownicy naszej szkoły, rodzice a także czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipnie. Wykonane mydełka miały różne kształty, cudowne zapachy, bajeczne kolory i dodatki w postaci ziaren kawy, maku, zbóż czy wiórków kokosowych. Zajęcia upłynęły w miłej i sympatycznej atmosferze, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

Dziękuję Pani Pauli za przyjęcie zaproszenia, za przekazaną wiedzę i kreatywnie spędzony czas, wszystkim uczestnikom za przybycie oraz tym, którzy pomogli mi w realizacji tego przedsięwzięcia.

                                                                                                 Olga Jankowska

 

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.