SPOTKANIE Z ABSOLWENTEM NASZEJ SZKOŁY

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

10 listopada 2016 roku

Dzisiejszy dzień był pełen ciekawych wydarzeń. Nie dość, że na drugiej lekcji obserwowaliśmy historyczne potyczki klas IV, V i VI, to na piątej lekcji zawitał do nas absolwent naszej Szkoły, Mikołaj Konieczny. Mikołaj jest wszechstronnym kolarzem – startował z powodzeniem w maratonach MTB, startuje w zawodach torowych, zadebiutował również w kolarstwie przełajowym.

Mikołaj wraz ze swoim kolegą, spotkał się z uczniami klas V i VI opowiadając o swojej drodze do kariery kolarskiej. Opowieści wzbogacił pokazem zdjęć ze swoich treningów, zawodów, w których brał udział oraz prezentacją jednego ze swoich rowerów.

Uczniowie mogli zadawać pytania starszemu koledze, co też chętnie uczynili. Na koniec nastąpiła miła niespodzianka – spotkanie z byłą wychowawczynią, panią Izabelą Kaczmarek. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele cieszą się , że mogli porozmawiać ze sportowcem o obiecującej karierze będącym naszym absolwentem.

                                                                                                                Ewa Jezierska

 

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.