„ZŁOTA ŻABKA” SZCZĘŚLIWA DLA TRÓJKI NASZYCH UCZNIÓW

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Jakub Jankowski z klasy VI b, Helena Wojciechowska z klasy VI a oraz Maciej Stachowiak z klasy VI b zakwalifikowali się do międzyszkolnego etapu konkursu „Złota Żabka”. Będą reprezentować naszą szkołę w zmaganiach z językiem polskim (Jakub) i matematyką (Helena i Maciej) w marcu 2017 roku w Swarzędzu.

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy przystąpili do konkursu „Złota Żabka”. I etap – szkolny adresowany jest uczniów klas V i VI ze szkół województwa wielkopolskiego.

16 listopada nasi uczniowie zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego i literatury, natomiast 17 listopada z matematyki. Wyłoniliśmy najlepszych w danych dziedzinach i to właśnie oni przeszli do II etapu – międzyszkolnego, który odbędzie się 4 marca 2017 roku w Swarzędzu.

Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy kolejnych sukcesów, a wszystkim uczestnikom etapu szkolnego dziękujemy za udział i zaangażowanie.

zlotazaba 800x533

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.