25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

orkiestra12017 600x372

15 stycznia w GOK w Lipnie odbył się kolejny finał WOŚP. Nie zabrakło na nim przedstawicieli naszej szkoły. Po raz kolejny, podczas tej pięknej, charytatywnej akcji miałyśmy okazję zademonstrować zasady udzielania pierwszej pomocy wszystkim, którzy chcieli je poznać lub po prostu sobie przypomnieć. Wszystkie chętne osoby, starsze, młodsze i zupełnie małe, miały możliwość spróbować swoich sił w zakresie resuscytacji krążeniowej . Należy podkreślić, że wykorzystane w tym celu fantomy to dar Fundacji Jerzego Owsiaka dla naszej szkoły, który od wielu lat służy wszystkim uczniom i nauczycielom.

                                                           Maria Matukiewicz i Małgorzata Węglarska

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.