Kolejny sukces naszych uczniów na szczeblu ogólnopolskim

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Kiedy przychodzą do szkoły informacje o tym, że nasi uczniowie zostali laureatami jakiegoś konkursu czujemy ogromną dumę oraz satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Najmilszym momentem jednak jest chwila kiedy możemy tę nowinę przekazać naszym uczniom.

W styczniu uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Walkowska, Julia Waligóra i Tobiasz Paszkowiak zostali nagrodzeni w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „PRZYRODA POLSKA - Z LUPĄ DO LASU”. Tobiasz swoją pracę wykonał w technice monotypii. Jest to stara, zapomniana dzisiaj, technika polegająca na odbijaniu rysunku w farbie. Ola i Julka pracowały w technice rysunku długopisem żelowym. Obie techniki są pracochłonne i wymagają dużego zaangażowania, cierpliwości oraz wytrwałości w dopracowaniu dzieła.

            Na konkurs spłynęły prace z całej Polski zatem przebić się nie było łatwo. Tym bardziej zwycięzcom ogromnie gratulujemy.

Justyna Sędłakkonkursyjustyna 800x533

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.