XVII Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Warcabach Klasycznych - Poznań 2016

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

W sobotę  12.03.2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Warcabach Klasycznych. W zawodach brało udział 170 najlepszych warcabistów z całej Wielkopolski . Naszą szkołę reprezentowali Aleksandra Walkowska, Zuzanna Ruta oraz Maciej Olejniczak. Uczestnicy zmagali się z konkurentami w 8 rundach - czas gry  max. 30 minut (po 15 minut dla każdego zawodnika).

II miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Aleksandra Walkowska, na IX  miejscu była Zuzanna Ruta , a nasz mały "rodzynek" Maciej Olejniczak zajął XX miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Kinga Stachowiak

Copyright © 2020 SP LIPNO Rights Reserved.