ALE WKOŁO JEST WESOŁO! …czyli bal przebierańców w klasach I-III

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Panie wychowawczynie klas I-III stworzyły taką atmosferę na naszym tegorocznym Balu Przebierańców, że nikt się nie nudził! W pięknie, walentynkowo przystrojonej sali, 14 lutego, pojawiły się m.in.: księżniczki i  pszczółki, czarodzieje, rycerze, Harry Potter, wiedźmy, kotki i wiele innych postaci.

A co takiego wydarzyło się na naszym walentynkowym balu przebierańców?
Przy dźwiękach znanych dzieciom przebojów zarówno dziewczynki, jak i chłopcy tańczyli różne układy. W światłach kolorowych lamp disco bajkowe stroje nabierały magicznych kolorów. Podczas zabawy odbyły się różne konkursy przygotowane przez nauczycielki. A gdy przyszedł czas sprawdzić, jak poradzą sobie uczestnicy balu w konkurencji przejścia pod miotłą Baba Jagi, żadnej księżniczce nie spadła korona, nawet wtedy, gdy poprzeczka była prawie tuż nad parkietem. Jak widać lekcje wf-u na pewno pomogły w tej konkurencji - wszyscy są bardzo dobrze wygimnastykowani!

Nad całością zabawy czuwał strażak – pani Natalia:-). Wspólnie z dziećmi bawiły się też Wiedźmy - pani Iza i pani Kasia oraz kotek Mruczek – pani Marta. Krótkie przerwy wykorzystywane były na poczęstunek, przepyszne babeczki upieczone przez rodziców, za które serdecznie dziękujemy! Tegoroczny Bal Przebierańców zakończył się rozdaniem Poczty Walentynkowej, chyba każde dziecko otrzymało kartkę z serduszkiem od „cichego wielbiciela”.

To była naprawdę suuuuuuper zabawa!

Wychowawcy klas I-III

balik2019

Copyright © 2021 SP LIPNO Rights Reserved.