FERIE ROZPOCZĘTE Z PRZYTUPEM W KLASIE 2 B I 3 B

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Klasa pełna uczniów, którzy z własnej i nieprzymuszonej woli siedzą w szkole od 17.00 do 20.00 i są jeszcze z tego faktu zadowoleni i to tuż przed feriami? To tak rzadko spotykana sytuacja, że aż trudno w to uwierzyć, tym razem jednak powód był szczególny.

Wychowawczynie klasy IIB i klasy IIIB, pani Izabela Kaczmarek i pani Katarzyna Frach, zorganizowały dla swoich milusińskich WIECZÓR FILMOWY. Uczniowie poczuli się jak w prawdziwym kinie, gdzie na dwóch salach kinowych odbyły się seanse podczas których uczniowie obejrzeli takie filmy jak: „Bella i Sebastian 2”, „Film o pszczołach”, „Epoka lodowcowa 2” i „Dzieciak rządzi”. Spotkaniu towarzyszyły rozmowy, śmiech i przyjazna atmosfera, a jego uczestnicy czuli się bardzo dobrze w swoim towarzystwie, wspaniale się bawili, a gdy wybiła 20.00, uczniowie, zadowoleni i uśmiechnięci, niechętnie opuszczali szkołę.

Aha, zapomnielibyśmy…, oczywiście nie zabrakło niezdrowej, ale przez wszystkich lubianej pizzy i oczywiście popcornu.

Szkoła to nie tylko lekcje, klasówki i oceny – to również miejsce, w którym nauczyciele starają się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom uczniów, proponując im szereg dodatkowych zajęć i atrakcji, co pozwala rozwijać pasje, ale też spędzać czas w dobrym towarzystwie. Z tego m. in. powodu zorganizowany został wieczór filmowy, a w planach są już następne…  

I.Kaczmarek, K.Frach


wieczorfilmowy2020

Copyright © 2021 SP LIPNO Rights Reserved.