UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 inne niż wszystkie… (2)

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

       Nadszedł właśnie ten długo wyczekiwany przez Was dzień. Dzień zakończenia roku szkolnego. Roku odmiennego niż wszystkie dotychczasowe. Życie pisze nam różne scenariusze, do których musimy się przyzwyczaić i dostosować. Żadne pokolenie nie zostało postawione przed faktem zdalnego nauczania, nagle i bez przygotowania. Nie mogliście uczestniczyć w konkursach, wycieczkach i spotykać się ze swoimi rówieśnikami i przyjaciółmi.

       Pomimo tej trudnej dla wszystkich sytuacji wiem, że bardzo rzetelnie przez cały rok pracowaliście, poszerzając swoją wiedzę i poradziliście sobie znakomicie! Świadectwa, które otrzymaliście, są dowodem Waszej ciężkiej pracy i cierpliwości. Mam nadzieję, że ten rok szkolny zakończyliście bardziej dojrzali i samodzielni.

Korzystajcie z nadchodzących wakacji, ale nie zapominajcie o zdrowiu i bezpieczeństwie. Życzę Wam słonecznych wakacji, nowych przyjaźni, mnóstwa pozytywnych wrażeń, tak abyście we wrześniu wrócili do szkoły, pełni energii, siły i chęci do pracy.

     Dzisiaj, w tak nietypowy sposób żegnamy również Waszych kolegów i koleżanki z klas ósmych. Trzymajmy za nich kciuki, życząc Im powodzenia na nowej drodze edukacji szkolnej. Z wyróżnieniami „ZŁOTEJ SOWY” opuszczają mury naszej szkoły: z klasy VIIIA – MIRON KUBIAK, KACPER SAJNÓG i z klasy VIIIB – MARTYNA BANASZAK, ZUZANNA BARTKOWIAK, MARIA KOCZOROWSKA, ZOFIA KOCZOROWSKA.

Wyróżnienia „MAŁA SOWA”, które otrzymuje się po pierwszym etapie edukacyjnym, otrzymali w tym roku szkolnym uczniowie z klasy IIIA – BARTOSZ CUGIER, JULIA MIKOŁAJCZAK, LENA STACHOWIAK, ZOFIA WIDEŁ, KATARZYNA WIECZOREK i z klasy IIIB - RAMONA FRĄCKOWIAK, AGATA PELEC. Z klasy IIIB - MATEUSZ TOBOŁA otrzymał wyróżnienie „PRACOWITA PSZCZÓŁKA”.

Ogromne gratulacje dla wszystkich wyróżnionych!

     Chciałabym bardzo podziękować Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom i wszystkim osobom, które pomagały przetrwać ten trudny dla Wszystkich czas, za ich pracę, zaangażowanie i pomoc.

Do zobaczenia we wrześniu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lipnie, którego dyrektorem w konkursie został Pan Damian Janowicz!

Izabela Kaczmarek

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 - KLASY VIII

zakonczenie82020

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 - KLASY I-VII

zakonczenie32020

Copyright © 2022 SP LIPNO Rights Reserved.