I GMINNY KONKURS CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM „CZYTAM I ROZUMIEM” DLA UCZNIÓW KLAS II I III W WILKOWICACH

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Czytam, ale czy rozumiem? Na to pytanie mogli odpowiedzieć sobie uczestnicy I Gminnego Konkursu Czytania ze Zrozumieniem „Czytam i rozumiem”, który odbył dnia 24 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej w Wilkowicach. W zmaganiach udział wzięli przedstawiciele klas II i III wszystkich szkół z terenu gminy Lipno. Naszą szkołę reprezentowali: z kl. II a – Gabriela Stefaniszyn, z kl. II b – Emilia Pelec, z kl. III a – Leszek Piotrowski, z kl. III b – Ola Józefczak i z kl. III c – Natalia Łatka. Dzieci musiały przeczytać fragment książki pt. „ O psie, który jeździł koleją” i na jego podstawie odpowiadały na pytania i wykonywały zadania. Rywalizacja była niesamowicie zacięta, o czym świadczy fakt, że różnice punktowe między kolejnymi miejscami były naprawdę niewielkie i wynosiły pół punktu. Niestety naszym uczniom nie udało się zdobyć medalowych miejsc, ale Leszek Piotrowski uplasował się tuż za podium, zdobywając tylko pół punktu mniej niż zdobywczyni III miejsca. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w innych konkursach.  

                                                                                                                      Sabina Wagner

FOTOWILKOWICE

Copyright © 2021 SP LIPNO Rights Reserved.