ZACZYTANA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W LIPNIE

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Od marca 2017 roku Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lipnie brała udział w ogólnopolskim konkursie pod hasłem „Zaczytana Szkoła”. Aby zdobyć certyfikat, należało przeprowadzić szereg akcji, które miały udowodnić, iż nasza Szkoła rzeczywiście jest „zaczytana”.

O niektórych konkursach plastycznych informowaliśmy na bieżąco. Niektóre przedsięwzięcia odbywały się jednorazowo, a niektóre trwały aż do końca listopada 2017 roku. Pod koniec listopada br. konieczne było przedstawienie sprawozdania z przeprowadzonych zadań do Studium Prawa Europejskiego. Jak nas poinformowano, w ostatecznym rozrachunku, nasza Szkoła zdobyła 100 punktów na 100 możliwych.

W bieżącym tygodniu otrzymaliśmy pisemne zaświadczenie o zdobyciu zaświadczenia w postaci certyfikatu „Zaczytana Szkoła”. Certyfikat jest dowodem na to, iż czytelnictwo wśród naszych uczniów nie jest reliktem tylko faktem.

                                                                                                                Ewa Jezierska

zaczytana

Copyright © 2021 SP LIPNO Rights Reserved.