MARCOWE KONKURSOWY

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Mimo, że za oknem jeszcze mroźno, w naszej szkole panowała w tym miesiącu gorąca atmosfera. Wszystko za sprawą konkursów przedmiotowych, w których wzięła udział spora grupa naszych uczniów.

Pierwsi do zmagań przystąpili znawcy przyrody. 13 marca w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik wzięło udział 31 uczestników z klas I-VII. Dwa dni później ścisłe umysły rozwiązywały zadania w ramach Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”. Swoje umiejętności matematyczne w tym roku postanowiło sprawdzić 28 uczniów z klas III-VII i 4 z gimnazjum. Z kolei 19 marca odbyła się w naszej szkole sesja wiosenna Olimpusa - ogólnopolskiej olimpiady z języka polskiego. Tutaj także zainteresowanie było spore, w konkursie wzięło udział 25 osób z klas IV-VII.

Uczniom biorącym udział gratulujemy aktywności i zaangażowania. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki, na które niestety musimy trochę poczekać.

Szkolni organizatorzy

kon3

Copyright © 2021 SP LIPNO Rights Reserved.