WIZYTA BISKUPA ZDZISŁAWA FORTUNIAKA W NASZEJ SZKOLE

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dnia 23 października 2018 roku naszą szkołę odwiedził niecodzienny gość. Tego dnia z wizytą duszpasterską przybył do nas ksiądz biskup Zdzisław Fortuniak, któremu towarzyszył proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych, ksiądz Zbigniew Dobroń. W tym uroczystym dniu panowała niesamowita atmosfera radosnego oczekiwania. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Aldona Ginter. Następnie odbyła się krótka część artystyczna, w czasie której głos zabrał ksiądz biskup dziękując nauczycielom za trud i zaangażowanie. Niezwykle budujące były słowa Biskupa wyrażające aprobatę dla działań i oddania nauczycieli w wychowanie młodego pokolenia. Bardzo serdecznie i przyjaźnie rozmawiał z uczniami, a na koniec modlił się wraz uczestnikami apelu w intencji całej społeczności szkolnej i udzielił pasterskiego błogosławieństwa. Na zakończenie wizyty ksiądz biskup Zdzisław Fortuniak otrzymał bukiet kwiatów, który wręczyła Mu delegacja uczniów naszej szkoły. To wyjątkowe spotkanie z tak ważnym Gościem na długo pozostanie w naszych sercach i pamięci.

Justyna Sędłak

biskup

Copyright © 2021 SP LIPNO Rights Reserved.