WŚRÓD BROKATU, ŚWIERKOWYCH GAŁĄZEK I CHOINEK…

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Dnia 22 listopada w godzinach popołudniowych odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Zostały one zorganizowane przez panie: Justynę Sędłak i Anetę Rychlik. Wzięły w nich udział panie - mamy naszych uczniów, a także kilka pań, które są pracownikami naszej szkoły. W czasie zajęć można było popracować przy trzech stolikach. Przy pierwszym dekorowano szyte i montowane na piku szmaciane choinki. Przy drugim malowano i ozdabiano drewniane ozdoby, a przy ostatnim wykonywano drewniane świeczniki oraz zdobiono choinki z tzw. wikliny papierowej. Każda z uczestniczek mogła wybrać sobie stolik przy którym chciałaby popracować. Panie były tak zaangażowane i zajęte pracą, iż w zasadzie nie było czasu na ploteczki. Aż trudno uwierzyć ile talentu drzemie w mamach naszych uczniów. W miłej atmosferze czas szybko minął, ale dzięki temu powstało bardzo dużo różnych dekoracji świątecznych. Będzie można je zakupić na kiermaszu w czasie Mikołajek Szkolnych, już 8 grudnia. Wszystkich chętnych zapraszamy do zakupu i … do zobaczenia.

Justyna Sędłak

warsztatchoinka

Copyright © 2021 SP LIPNO Rights Reserved.