„GWIAZDECZKI” DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny :-)

Szkoła Podstawowa w Lipnie

im. WOJSKA POLSKIEGO - ul.Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno, tel. 65 534 02 59, sp_lipno@o2.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie bardzo aktywnie zbiera pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez całe popołudnie, w niedzielę - 13.01.2019r., sala tętniła życiem. Były koncerty, pokazy, licytacje i pyszne ciasta w kawiarence. A pieniądze z puszek wolontariuszy zasilą konto WOŚP.

Również uczniowie z naszej szkoły wsparli akcję Jurka Owsiaka, nie tylko jako wolontariusze, ale Kółko Taneczne „Gwiazdeczki” zaprezentowało kilka układów tanecznych. Zostało one wsparte przez starsze koleżanki z klasy VI. Wielu uczniów i uczennic utalentowanych muzycznie z naszej szkoły zaśpiewało dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo pomaganie jest dziecinnie proste.

Kinga Stachowiak

 

owsiak2019

Copyright © 2021 SP LIPNO Rights Reserved.